İstkayder
Web Sitemize Hoş Geldiniz
Dikey Reklam – 160×600
Dikey Reklam – 160×600

Enver Ünlü Kimdir?

654

Enver Ünlü Kimdir?

Yaklaşık 6 yıl Kayseri’nin Develi ilçesinde Kaymakamlık görevini yürüten Enver ÜNLÜ, 2015 yılının Temmuz ayında İstanbul ili Avcılar ilçesine Kaymakam olarak atandı. Bu onur verici atamayı tebrik etmek amacıyla, yeni Avcılar Kaymakamı Enver ÜNLÜ’yü, makamında ziyaret ederek, kendisine yeni görevinde başarı getirmesi temennisi ile plaket takdim ettik. Bizleri en nazik şekilde makamında ağırladığı için kendisine teşekkür eder, yeni görevinde huzur ve başarılar dileriz. 

Enver ÜNLÜ Kimdir?

20 Şubat 1971 yılında Çorum ilinin Bayat ilçesinde dünyaya gelen Enver Ünlü, 1992 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakamlık sınavını kazanmıştır. Kaymakamlık mesleğine ilk olarak 1994 yılı Temmuz ayında Yozgat Kaymakam adayı olarak başlamıştır. Tokat Reşadiye ve Çankırı Yapraklı’da Kaymakam vekilliği yapmıştır. 8 ay İngiltere’de bulunmuştur. 3 yıllık adaylık sürecinden sonra sırasıyla Samsun Asarcık, Malatya Pötürge, Hatay Yayladağı, Diyarbakır Ergani, Kayseri Develi ilçelerinin Kaymakamlıklarını yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Şu anda İstanbul ili Avcılar ilçesi Kaymakamı olarak görev yapmaktadır.

Haber Sonu Reklam

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku